Згода на обробку персональних даних

1. Терміни та визначення

Власник персональних даних – Beta Service Agency Limited, інкорпорована згідно із законодавством Гонконгу (реєстраційний номер: 2992849, адреса: 7/F, MW Tower, 111 Bonham Strand, Sheung Wan, Hong Kong).

Анкета – опитувальник, розташований за адресою https://svoiludi.eu/form.html, до граф якого Користувач вносить свої персональні дані.

Користувач – фізична особа - суб'єкт персональних даних, у тому числі чинна від імені іншої фізичної або юридичної особи, яка використовує Сайт, переглядає сторінки Сайту та заповнює розміщену на Сайті Анкету.

Сайт - веб-сайт, розташований на домені https://svoiludi.eu та всіх його піддоменах.

2. Загальні положення

Заповнюючи Анкету на сайті https://svoiludi.eu/form.html, а також, натискаючи кнопку «Надіслати анкету» Користувач підтверджує, що досяг віку 18 років, що ознайомився та погоджується з Політикою конфіденційності сайту https://svoiludi.eu і вільно, своєю волею та у своєму інтересі дає згоду на обробку (у тому числі передачу, розкриття та розповсюдження) своїх вказаних персональних даних Власником з метою, зазначеної в Політиці конфіденційності та Користувальницькій угоді.

3. Перелік персональних даних, що підлягають обробці

4. Цілі обробки персональних даних

Користувач погоджується, що його персональні дані будуть використані Власником для зв'язку з ним. Користувач також погоджується, що його персональні дані (зокрема номер телефону та адреса електронної пошти) можуть бути використані з метою його сповіщення про новини та оновлення Сайту, а також можуть бути передані третім особам на умовах Політики конфіденційності.

Термін дії згоди поширюється до моменту досягнення цілей обробки персональних даних.