Угода Про використання веб-сайту https://svoiludi.eu

Ця Угода (далі – «Угода») не є публічною офертою та визначає умови використання матеріалів та сервісів, розміщених на сайті в мережі Інтернет за адресою: https://svoiludi.eu, відвідувачами та користувачами даного інтернет-сайту (далі – «Сайт »). Отримуючи доступ до матеріалів Сайту та починаючи використання Сайту, Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди, ознайомився з його умовами та погоджується з нею.

Значення термінів, що використовуються в цій Угоді

Кол-центр - компанія Beta Service Agency Limited, інкорпорована згідно із законодавством Гонконгу (реєстраційний номер: 2992849, адреса: 7/F, MW Tower, 111 Bonham Strand, Sheung Wan, Hong Kong).

Анкета – опитувальник, розташований за адресою https://svoiludi.eu/form.html, до граф якого Користувач вносить свої персональні дані.

Договір – цивільно-правовий договір на надання послуг як оператор кол-центру або трудовий договір, який Адміністрація сайту має намір укласти з Користувачем у разі досягнення угоди за всіма істотними умовами співробітництва.

Користувач – фізична особа, у тому числі чинна від імені юридичної особи, яка використовує Сайт, переглядає сторінки Сайту та заповнює розміщену на Сайті Анкету.

Сайт - веб-сайт, розташований на домені https://svoiludi.eu та всіх його піддоменах.

Загальні положення

1. Сайт є платформою, організованою Кол-центром для інформування своїх потенційних контрагентів про умови співпраці з ним та для отримання заявок на співпрацю від фізичних та юридичних осіб, які бажають стати контрагентами Колл-центру та співпрацювати з ним у рамках Договору.

2. Предметом майбутньої співпраці за Договором є надання Користувачем Кол-центру послуг із здійснення дзвінків населенню, пов'язаних з реалізацією населенню товарів/послуг, що їх виробляє Кол-центр або клієнти Кол-центру.

3. Загальна інформація про характер співпраці та опис послуг, яких потребує Кол-центр, вказана на сайті https://svoiludi.eu та його піддоменах. Наведена на сайті https://svoiludi.eu інформація про умови майбутньої співпраці не є публічною офертою. Умови співробітництва з кожним Користувачем, які бажають укласти Договір, закріплюються у тексті такого Договору та не регулюються цією Угодою.

Заповнення Анкети

1. У разі, якщо за підсумками вивчення наведених на Сайті матеріалів, що стосуються співробітництва за Договором, Користувач забажає отримати подальшу інформацію про таку співпрацю або укласти Договір, Користувач має право заповнити Анкету, розташовану на домені https://svoiludi.eu/form.html. Заповнюючи та відправляючи Анкету шляхом натискання кнопки «Надіслати анкету», Користувач приймає умови цієї Угоди, погоджується з Політикою конфіденційності Сайту і дає свою згоду на обробку персональних даних.

2. Заповнюючи Анкету, Користувач надає Кол-центру право проаналізувати наведену в Анкеті інформацію та обробляти вказані в анкеті персональні дані Користувача засобами, зазначеними в Політиці конфіденційності і Згоди на обробку персональних даних. Кол-центр за підсумками вивчення Анкети має право зв'язатися з Користувачем з використанням будь-яких контактних даних, які Користувач залишив в Анкеті.

3. Кол-центр має право не зв'язуватися з Користувачем у випадку, якщо за підсумком аналізу Анкети дійде до висновку про те, що:

4. Надсилаючи заповнену Анкету, Користувач висловлює намір отримати інформацію про умови співпраці з Кол-центром. Надсилання Користувачем заповненої Анкети не веде до появи будь-яких додаткових прав та обов'язків у Користувача або Кол-центру.

Взаємодія з Користувачем

1. Після заповнення та надсилання Користувачем Анкети Кол-центр за підсумками її вивчення зв'язується з Користувачем, використовуючи контактні дані Користувача, зазначені в Анкеті. Зв'язуючись із Користувачем, Колл-центр знайомить його з детальними умовами співпраці та пропонує укласти Договір про співпрацю.

2. Подальші переговори Сторін щодо укладення Договору та умови взаємодії Сторін за Договором не регулюються цією Угодою.

3. Іноді Кол-центр має право надсилати Користувачеві інформацію про зміну умов співпраці, бонусні програми та акції. Щоб перестати отримувати повідомлення від Кол-центру, Користувач має право надіслати відповідний запит на електронну пошту Кол-центру (hr@svoiludi.eu).

Інші умови

1. Кол-центр має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

2. Використання матеріалів та сервісів Сайту, а також розміщення на ньому матеріалів Користувача, регулюється нормами чинного законодавства Гонконгу.

3. Сайт має виключно інформаційний характер і за жодних умов не є пропозицією укласти будь-який договір.

Дата публікації на сайті: 16 травня 2022 р.